Mám originální název článku . ^^ :D

13. května 2012 v 22:47 | Mai-chan ^^
Je to zlý . Styly se kopírují . Kdysi bývaly barevné vlasy jedinečné a originální , ale teď ?
Hell yeah ! Řekli by jste , že je ta osoba na fotce muž ? Yep . Je to Jeffree Star . On je originální . Znáte nějakého kluka , který by vypadal jako . . ehm . . holka ? Scene holka ? Beztak , Jeffreeyho miluju , je jedinečný , svůj a . . . budeme se brát ! :D :D ^^Originlita se na světě hledá těžko . Já se snažím být něčím jiná a originální . Moc mi to nejde , ale jiná jsem až až . .
Víte , co to je " černá ovce " ? Jsem to já . V rodině mě pomlouvají , nesnáší mě a přežívám díky muzice .
Ve škole mě dřív šikanovali . Teď s tím začínají opět . Sice jsem na jiné škole , ale všude mi budou nadávat do " zasraný emařky , co je píča " . Navíc emo nejsem . Byla jsem , dokud jsem se neostříhala .
Chcete foto ? ^.^
Haha , smějte se mi :D .
Jedu si svůj vlastní styl . Přežívám díky hudbě , kamarádce a tomu , že až mi bude 18 , vyrazím do Ameriky , nebo na konec světa . ~
Tak strašně moc toužím po tom , že budu slavná , nebo přinejmenším trochu populární alespoň na netu .

Jsem jiná , všichni to ví . Teď , když jsem se změnila , se se mnou chce docela dost lidí bavit , lezou mi do prdele a abych řekla pravdu , o kluky taky nemám nouzi . :D Nechci znít namyšleně , ale fakt si můžu vybírat :D ^-^ . . .
Na facebooku mám před tisíc přátel a nikdo ani neví , že existuji , kdybych je denně nespamovala mými " originálními " statusy . :D :D .Od té doby , co jsem rodině a přátelům oznámila , že jsem bisexuálka , si na mě ukazují prstem a snaží se mě co nejvíce ponížit . Uznejte , že to , že jsem na holky i na kluky , nemění na tom , že jsem to prostě já . Díky bohu mám kamarádku , která mě bere takovou , jaká jsem . Jsem jí za to strašně vděčná . Nebýt ní , tak jsem na dně .


To jsem já a kámoškou , která mě drží nad vodou :D :) . . .

Taky vám připadá , že píšu jenom o sobě ? :D
 


Komentáře

1 Karr Paranoiker <3 Karr Paranoiker <3 | Web | 22. května 2012 v 21:14 | Reagovat

No jen se vypiš, to pomáhá ;)

2 Elimaresova Elimaresova | E-mail | 4. září 2012 v 18:32 | Reagovat

Sluší vám to spolu s Ivou a je to hezký jak si to napsala :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama