Confused - 5. díl +13

6. června 2012 v 14:58 | Mai-chan^^ |  Confused


+ 13 ‼


Nakonec skončil rozmáznutý na zemi. Jak toast, tak i Niall. Sedla jsem si na Nialla obkročmo a začala ho lehtat. Smál se jako blázen a snažil se mě přesvědčit, abych přestala.
Pak jsme se uklidnili. Stále jsem na něm seděla.

Chytil mě za boky a upřeně se mi zadíval do očí.
"To je absurdní," zakroutila jsem hlavou. Niall se na mě nechápavě podíval a pak mi přejel ukazováčkem po stehně. Začínala jsem být zmatená. Miluji Harryho, ale co Niall?
"Jak to, že ke mně Harry nic necítí?" Rozhodila jsem rukama.
"Proč to rozebíráš zrovna teď?" Zeptal se mě ztrápeně. "To ti nestačím já?"

Zmučeně se na mě podíval a pomalu mi začal šmátrat prostředníčkem po vnitřní straně stehen. Vzrušovalo mě to.
"Nialle, já tu mluvím o vážný věci," řekla jsem a trochu se na jeho klíně zavrtěla. Tiše vzdychnul a snažil se mě sundat. Klekla jsem si tedy vedle něj na kolena a on si sedl. Naklonil se ke mně a z lehka se otřel o mé rty. Udělal to ještě jednou.
"Nialle, netrap mě," vydechla jsem a začala se po něm sápat. Neměla jsem chuť se s ním zdržovat. Rychle jsem mu zajela rukou mezi nohy a pohladila ho. Pod mým dotykem se mu podlomily ruce a on spadl zpátky na zem. Využila jsem toho a sedla si na jeho nohy.
"No tak, jsi trochu zdivočelá, ne?" Šáhl si na místo, do kterého se praštil, když spadl. "Na mě musíš pomalu."
Nevnímala jsem jeho slova a snažila se mu dostat do kalhot. Nedařilo se mi moc úspěšně, protože už se mu rýsovala pořádná boule. Nervózně jsem si skousla spodní ret a bojovala s jeho páskem.
Niall mě chytl za boky a přetočil mě pod sebe. Vzrušeně jsem sykla, když se přitiskl na můj rozkrok. Přisál se na můj krk.
"Do prdele, Nialle," zasténala jsem. "Líbej mě už!"
Hned, jak to slyšel, se hladově nalepil na mé rty a drsně se mi dostal jazykem dovnitř. Obkresloval mi linii rtů jazykem a přitom mi rukama nedočkavě přejížděl přes bříško a prsa.
Vysunula jsem svou pánev nahoru a tím pádem jsem se otřela o jeho rozkrok. Byl tak vzrušený...
Moc dobře jsem veděla, že to, co jsme dělali, nebylo ani trochu správné.
Donutil mě si sednout, aby mi mohl stáhnout tričko. Posadila jsem se a svlékla si ho. Niall se na mě zaujatě podíval apak se ukazováčkem opatrně dotkl lemu podprsenky.
"Snad se nebojíš?" Zasmála jsem se a vyhoupla se na nohy. Stála jsem nad ním v podprsence a měla dokonalý nápad. Malý Ir pode mnou se na mě díval a sladce se usmíval.
Otočila jsem se a odešla.
"Hej! Kam jdeš?" Vyskočil a doběhl mě. Snažil se mě chytit, no já jsem se mu stále vysmýkávala. Chytil mě až na schodech, kde jsem zakopla. Nemohl to vydržet a já už taky ne. Tak strašně moc jsem to chtěla. Jeho jsem chtěla.
Sedla jsem si na schody a roztáhla nohy. Vykulil oči a přisedl si pode mně. Rozepl mi kraťasy a svlékl mi je. Trochu mě znervózňovalo, že já už jsem vlastně nahá a on je ještě oblečený.
Skočila jsem po něm a nedočkavě mu rozepla kalhoty. Šlo to těžce, protože byl dost vzrušený, ale nakonec se mi to povedlo. Snažila jsem se z něj svléknout tričko, ale bohužel jsem mu ho natrhla. Omluvně jsem se na něj podívala, ale on si toho nejspíš ani nevšiml. Položil mi dlaně na prsa a olízl mi horní ret. Vzrušeně jsem zasténala. Opět jsem roztáhla nohy a začala si sama sobě dělat dobře.
"Co to...?" Vyhrkl Niall.
"Asi nejsi tak dobrej..." Zamumlala jsem.
Na tyto slova se Niall zvedl, stáhl si trenky a já údivem otevřela pusu. Neměla jsem to ale dělat, hned ho do mě zabořil až po kořen.
"Tohle jsi neměla říkat," sykl.
Vyjeveně jsem se na něj dívala a nepřestávala se divit. Jednou rukou mě blonďáček držel za vlasy a druhou mi šikovně rozepl podprsenku. Líbil se mi tenhle přístup, ačkoliv jsem si to nechtěla přiznat.
Hladil mě ve vlasech a mačkal mi prsa, zatím co já mu dělala ústy dobře. Potom jsem přestala. Nebavilo mě, abych mu já prospívala a on o mě ani nezavadil.
S otazníky v očích se na mě podíval.
"Co se teď na chvilku věnovat jenom mně?" Usmála jsem se. Položil mě na schody a svlékl mi kalhotky a hned od mě vrazil jeden prst. Slastí jsem vyjekla.
Kam se jen poděl ten romantický blonďáček?
Hladově mě políbil a přidal i druhý prst.
"N-Nialle... už budu..." Zasténala jsem.
Témeř okamžitě ze mě vyndal prsty a lehl si na mě. Trošku mě to zabolelo, jelikož jsme leželi na schodech, ale aspoň jsme byli originální. [pozn. autorky - Ano , nevěděla jsem co napsat:D]
ani se mě nezeptal, jestli může a vnikl do mně. Velmi rychle našel můj G-bod a snažil se ho nikdy neminout.
Cítila jsem, že už brzo dosáhnu vrcholu.
Konečně, prohla jsem se v zádech a nehty zaryla Niallovi do zad. Netrvalo dlouho a i modroočko dosáhl orgasmu.
V tu chvíli jsem si uvědomila, že k němu cítím něco víc než kdy dřív...
 


Komentáře

1 Slečna McHarmony† Slečna McHarmony† | Web | 7. června 2012 v 20:32 | Reagovat

Konečně! Konečně se spolu vyspali! Sváděli se až moc dlouho ;D ^^

2 C C | Web | 12. června 2012 v 20:54 | Reagovat

jůj, moje úchylná duše je potěšená.D!!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama