Srpen 2012

Far away - 2. díl

24. srpna 2012 v 22:08 | Mai-chan^^ |  Far away
» Prolog » 1. díl »


Ráno jsem se vzbudila. Jak překvapující. Zajímavé ale bylo, že jsem měla otevřené okno. Rychle jsem k němu přiběhla a zavřela ho. Byla mi strašná zima. Kdo mi to mohl udělat?!
Vyběhla jsem na chodbu. Zrovna jsem zastihla Harryho, jak vylézá z pokoje.
"Proč jsi mi otevřel okno?" Vyjekla jsem na něj.
"Já? To musela být mamka. Říkala, že tě půjde zkontrolovat, tak tam asi cítila ten kouř a otevřela okno."
"Beztak..."
Šla jsem si do kuchyně vzít něco k jídlu a pití. bylo mi to divné, vždyť... Myslím tím, vím, že jsem tam doma, ale je to divný pocit.

Far away - 1. díl

20. srpna 2012 v 22:22 | Mai-chan^^ |  Far away


"Vítej! Tohle teď bude tvůj domov na půl roku, snad se ti tu bude líbit," řekla šťastně Anne, u které jsem měla šest posraných měsíců bydlet.
Vlastně to tady nebylo tak moc špatné. Vlastně to bylo hezké, útulné a příjemné.
Gemma, holka, se kterou jsem se měnila, byla sedmnáctiletá štíhlá brunetka (pozn. autorky: vím, že jí je 20). Viděla jsem se s ní na letišti a přišla mi dost v pohodě.
"Super," odfrkla jsem si.
"Oh, málem bych zapomněla." Ukázala rukou za mně. Otočila jsem se a spatřila kudrnáče, jak se arogantně usmívá. Už teď vím, že je to debil.
"To je Harry, teď bude něco jako tvůj brácha. Určitě si budete rozumět." Zasmála se.

Far away - Prolog.

17. srpna 2012 v 21:07 | Mai-chan^^ |  Far away

Dívala jsem se před sebe, potahovala z cigarety a nevnímala. Vedle mě seděla zkouřená kamarádka, kterou objímal její přítel - feťák, pochopitelně. Všichni tři jsme pozorovali tu krásu, kterou jsme vytvořili na pražském metru.
"To jsme podělali," vypustila z úst kamarádka. Má pravdu. Nikdy jsme neposprejovali žádný dopravní prostředek, ale teď se to změnilo. Jestli se tohle někdo dozví, tak jsem v háji.
"Měli by jsme jít," poklepal mi na rameno Lukáš, můj kluk. Pomohl mi vytáhnout se na nohy. Motala jsem se, jelikož jsem před chvílí šíleně pila a hulila. Navíc mě bolela hlava. Až matka zjistí, co dělám po nocích, zastřelí mě.


Confused - 9. díl

12. srpna 2012 v 17:56 | Mai-chan^^ |  Confused


Pus'tte si k tomuto dílu tuto písničku, děkuji. :)

"Sice teď ještě nejsme manželé, ale já chci, aby jsi všem říkala, že máš manžela Harryho, i když už tady dlouho nebudu. A víš co? Dokud si nenajdeš jiného, tak to všem říkej, třeba budeš šťastnější s ním, než s mrtvolou..." Mávl rukou.
"Ale já jsem nejšťastnější s tebou, Harry!" A s Niallem...
"Miluju tě." Vzal mou tvář do dlaní a něžně mě políbil.
"Miluju tě."
Božínku, božínku, božínku! Jsem tak šťastná! Jsem Harryho žena! Sice ne právoplatná, ale ano, jsem snoubnka. Mám se vydávat za jeho ženu a já proti tomu nebudu prostestovat.
Někdo klepe na dveře. Odešla jsem od Chirurgů a otevřela jsem dveře. Policisté. Co se děje? Určitě to bude spojené s Niallem.
"Dobrý den, potřebujete něco?" Zeptala jsem se.
"Ano, smíme dál?" Otevřela jsem dveře dokořán a pustila je dovnitř.

Fuck you, Samara!

1. srpna 2012 v 16:24 | Mai-chan^^ |  Fuck you, Samara!

"Nialle, mám takový zvláštní pocit, že tě chci," zašeptal jsem mu do ucha a poté mu jemně skousl ušní lalůček, opatrně, aby to nikdo neviděl. Niall se na mě zadíval překvapeným, ale zároveň spokojeným pohledem.

Nepřetržitě se mi díval do očí a přitom zrychleně dýchal. Chtěl to taky, tím jsem si byl jist.

Usmál se a začal zpívat svoje sólo. Nádherné, naprosto dokonalé.

Sledoval jsem ho po očku a toužil jsem, spojit naše rty v jednom jedinečném polibku, který by trval věky. Určitě by ho Niall prohloubil, hned, jak bych ho pohladil po tváři a pomalu přecházel přes klíční kost až k jeho bokům, které bych silně stisknul a položil bych si ho pod sebe. Laskal bych mu krk a občas ho kousnul do citlivé pokožky na krku.

Píseň skončila. Ještě chvilku a bude konec koncertu. Fanoušci byli úžasní, miloval jsem je, ale už jsem se nemohl dočkat, až si podmaním Niallerovo drobné tělíčko.