Far away - Prolog.

17. srpna 2012 v 21:07 | Mai-chan^^ |  Far away

Dívala jsem se před sebe, potahovala z cigarety a nevnímala. Vedle mě seděla zkouřená kamarádka, kterou objímal její přítel - feťák, pochopitelně. Všichni tři jsme pozorovali tu krásu, kterou jsme vytvořili na pražském metru.
"To jsme podělali," vypustila z úst kamarádka. Má pravdu. Nikdy jsme neposprejovali žádný dopravní prostředek, ale teď se to změnilo. Jestli se tohle někdo dozví, tak jsem v háji.
"Měli by jsme jít," poklepal mi na rameno Lukáš, můj kluk. Pomohl mi vytáhnout se na nohy. Motala jsem se, jelikož jsem před chvílí šíleně pila a hulila. Navíc mě bolela hlava. Až matka zjistí, co dělám po nocích, zastřelí mě.Vycházeli jsme z parku, kde jsme se rozešli všichni svými směry. Pozítří odlétám do Londýna na výměnný pobyt. Nejsem z toho zrovna dvakrát nadšená, právě naopak. Budu daleko, daleko od všeho, co mám ráda.
Jedu k nějakým Stylesům, či co. Prostě další snobská rodina.
Dorazila jsem domů, tiše za sebou zavřela dveře a snažila se potichu projít k sobě do pokoje. Povedlo by se mi to, kdyby nerozsvítila mamka.
Otce jsem neměla, zdrhnul, když mi bylo dvanáct, zrovna v té době, kdy jsem ho nejvíc potřebovala. Říkal, že jsou se mnou jen poblémy a s mou matkou taky.
"Kde jsi byla?" Sykla.
"S kámoši, teď jdu ale spát."
"Tak s kámoši, jo? Zítra si sbalíš snad všechny věci, do školy jdeš, i kdyby se ti nechtělo, je ti to jasné? ty tvoje pozdní příchody už nehodlám omlouvat, vždyť tam skoro ani nechodíš!" Vynadala mi a šla zase spát.
Protočila jsem oči a zabouchla za sebou dveře.

Tohle je snad nejhorší, co se mi mohlo stát.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama