Fuck you, Samara!

1. srpna 2012 v 16:24 | Mai-chan^^ |  Fuck you, Samara!

"Nialle, mám takový zvláštní pocit, že tě chci," zašeptal jsem mu do ucha a poté mu jemně skousl ušní lalůček, opatrně, aby to nikdo neviděl. Niall se na mě zadíval překvapeným, ale zároveň spokojeným pohledem.

Nepřetržitě se mi díval do očí a přitom zrychleně dýchal. Chtěl to taky, tím jsem si byl jist.

Usmál se a začal zpívat svoje sólo. Nádherné, naprosto dokonalé.

Sledoval jsem ho po očku a toužil jsem, spojit naše rty v jednom jedinečném polibku, který by trval věky. Určitě by ho Niall prohloubil, hned, jak bych ho pohladil po tváři a pomalu přecházel přes klíční kost až k jeho bokům, které bych silně stisknul a položil bych si ho pod sebe. Laskal bych mu krk a občas ho kousnul do citlivé pokožky na krku.

Píseň skončila. Ještě chvilku a bude konec koncertu. Fanoušci byli úžasní, miloval jsem je, ale už jsem se nemohl dočkat, až si podmaním Niallerovo drobné tělíčko.

Louis bude mít doma dnes Eleanor, tak mě poprosil, abych vypadl z bytu. Samozřejmě jsem neodmítl, protože jsem hned věděl, u koho budu přebývat noc. Niall bydlel sám, takže mi to naprosto vyhovovalo.

Rychle jsem se osprchoval, vzal si nějaké věci a vyběhl jsem z bytu. Šíleně jsem se těšil na mého blonďáčka. Byl to nesmírně okouzlující irský chlapeček, co mě dostával k šílenství.

Konečně jsem doběhl k jeho bytu. Zaklepal jsem, zazvonil a asi po deseti sekundách mi otevřel usmívající se blonďáček.

"Ahoj, Harry," pozdravil mě a nechal mě, abych vešel.

"Ahoj, Ni, děsně jsi mi chyběl…" Přistoupil jsem k němu, když zabouchl dveře. Vzal jsem jeho obličej do dlaní a palci ho pohladil po tvářích. Otřel jsem své rty o ty jeho a pak se do nich vpil. Líbali jsme se něžně, okusovali jsme se. Přitáhl jsem si ho k sobě do objetí. Bylo mi s ním tak dobře…

"Nedáš si něco k jídlu?" Ušklíbnul se a oddálil se ode mě, což mi bylo líto. "Já si něco určitě dám…"

Pousmál jsem se. Naposledy jsme tu byli takhle před čtrnácti dny a já ho krmil ve vaně jahodami. Niall má obrovskou vanu, kam by se vešlo snad pět lidí. Připomíná to spíš takový malý bazén.

Společně jsme si dali toasty.

"Co budeme dělat, Ni?" Zeptal jsem se, když jsem si sedl do gauče, spokojeně se opřel do opěradla a Niall si na mě dosedl. Zavrtěl se, moc dobře věděl, co to se mnou dělá.

Chytil jsem ho za boky a mírně ho nadzvedl. Slastně jsem přivřel oči, když si dosedl přesně tam, kam jsem chtěl.

"Oh, Nialle…"

Zasmál se.

"Mohli by jsme si pustit film, co říkáš?" Zeptal se mě a s pobaveným výrazem vstal, sledoval, jak jsem vzrušený. Chtěl jsem ho tak moc, že to snad ani nebylo možné. A on to věděl, provokoval.

"Okej, ale horor. Miluju, když se bojíš, pak tě moc rád utěšuji," zašeptal jsem a zvedl se. Provokativně se na mě podíval a skousl si spodní ret. Oh, tak moc ho chci.

Společně s Niallem jsme se shodili, že by bylo nejlepší pustit něco, co jsme ještě ani jeden z nás neviděli. Pustili jsme si Kruh. Ani jeden jsme ho neviděli, i když je Kruh král všech hororů. Bylo to strašné. V půlce filmu jsem se začal bát, měl jsem pocit, že mě někdo sleduje, i když to mohl být maximálně tak Niall.

Film skončil. Moje vzrušení během filmu absolutně opadlo.

"Tak co teď?" Vydal ze sebe přidušeně Niall. Do prdele, já se nemůžu hnout. Co když se hnu a něco mě zabije?!

"Mmm, musíme se nějak dostat do ložnice, ale aby nás nic nezabilo. Což bude dost těžké…" Kurva, já se tak bál!

"Já se bojím," nastavil mi Niall ruku. Pevně jsem ho chytil, vytáhl na nohy a rychle s ním běžel přes celý byt do jeho pokoje, který byl v chodbě. Jenomže chodba byla v tu dobu nejvíc strašidelná. Zastavil jsem se před kuchyní, hned co jsem proběhl obývákem.

"Co je?"

"Samara," zašeptal jsem a ukázal na temný stín v rohu chodby.

"Proboha! Vždyť je to asi kabát…" Zamál se Niall. ASI?!

"Tak na tři…" Vydechnul jsem. Tohle boj o život! "Raz, dva, TŘI!" Vyrazil jsem, Niall se chtěl dostat přede mě, ale já mu v tom zabránil. Rychle jsem otevřel dveře od jeho pokoje a vklouznul do něj. Niall si rozbil hubu o dveře, když do nich narazil. Smál jsem se jako pominutý. Pak jsem do nich narazil sám, když jsem sebe a Nialla sbíral ze země.

"Tohle bylo děsný. Slíbils mi, že mě ochráníš a ukonejšíš, a teď?" Vyčetl mi Niall, sedl si na postel a uraženě se podíval na plyšáka, co měl na komodě.

Niallere, ty zlobivej kluku…

Pomalu jsem si sedl k němu a pohladil ho po zádech. Neucukl, ale neudělal ani jeden jediný pohyb, ze kterého bych mohl něco vyčíst. Rozhodl jsem se zakročit.

"Nialle, chci tě a moc…" Zašeptal jsem a natočil jeho hlavu tak, že byla přesně naproti mně. Dýchl jsem mu na rty a vzal jeho ruku, kterou si podpíral hlavu, kterou jsem natiskl na svůj rozkrok. Konečně jsem se přisál na jeho rty. Líbali jsme se vášnivě, do polibku se vkrádala neskrývaná touha, která se prolínala s láskou a něžností.

Bylo to čím dál, tím více intenzivní. Chytil jsem lem jeho trička a snažil se mu ho přetáhnout přes hlavu. Když se mi to podařilo, tak jsem se přisál na jeho bradavku. Měl je hodně citlivé, proto jsem si dával pozor, co dělám. Položil jsem ho opatrně na postel a sedl si na něj obkročmo. Do pusy jsem si vzal jeho bradavku a druhou jsem mnul mezi prsty. Slastně vzdychal a mě to působilo neskutečnou radost - vždyť mu to způsobuji já! Potřeboval jsem se uvolnit, už se to nedalo vydržet.

Začal jsem mu rozepínat kalhoty a přitom jsem se na něm mírně pohupoval, přesně tak, jak to má rád…

Sundal jsem mu je a přejel zápěstím po naběhlých trenkách.

"Harry… prosím…" Pochopil jsem. Sundal jsem mu i trenky a on přede mnou ležel nahý. Dneska si bude užívat

hlavně on.

Jemně jsem vzal jeho veliký penis do ruky a žmoulal ho v prstech. Přejel jsem ukazováčkem po špičce a sledoval, jak se pode mnou svíjí v rozkoši.

"Netrap mě, Harry…"

Svlékl jsem se rychlostí blesku a natiskl se na Nialla. Sténal, vzdychal, a když se o sebe naše těla začala třít, začal mě lehce kousat na krku.

"Oh, honey…" Sykl jsem a políbil blonďáčka drsně na rty. Tvrdě jsem mu masíroval jak jazyk, tak i penis, který jsem svíral v ruce. Pulzující horkost v ruce mě dostávala na vrchol blaha a já se bál, abych nevyvrcholil. Niall si putoval rukama po těle a pak nám zajel mezi nohy. Vzal si mého kamaráda do ruky a pumpoval rukou. Bože, myslel jsem, že… Ne, vlastně jsem ani nemyslel, jen jsem si užíval horkost těla a tu šílenou rozkoš.

"Už budu," zamumlal mi Niall do vlasů.

"Vydrž, srdíčko…" Začal jsem ho líbat. Hlasitě vzdychal a stále pohyboval rukou, jen rychleji.

"Vykuř mě," zašeptal mi Ir do ucha. To mě popohnalo k většímu výkonu. Stáhl jsem se z něj a poputoval mu jazykem po bříšku až k jeho kamarádovi. Prudce jsem si ho strčil do pusy a přitom si sám dělal dobře.

"Harry, už to bude…"

"Musíš vydržet, miláčku!"

"Nejde to…"

"30 vteřin," zamručel jsem. Byla to děsná námaha, už jsem byl unavený, ale Nialler mě doháněl k šílenství. Vzdychal hrozně hlasitě, určitě ho museli slyšet sousedi.

Vzrušoval mě děsivým způsobem, to, jak sténal, jak se usmíval, jak mluvil…

"15 vteřin, lásko." Šeptl jsem směrem k němu.

"Pojď… Už ke mně…" Ztěžka zformuloval tu větu, a když jsem se na něj zase natiskl, vzdychal snad ještě víc a jazykem mi přejížděl po rtech. Přisál se mi na rty, líbal dokonale. Oba dva jsme párkrát ještě zapohybovali rukou a potom jsem už prostě museli…

"Teď, Nialle, udělej se pro mě, bejby…" kousl jsem ho do rtu.

Bylo to ohromující a osvobozující. Vystříkal jsem se a Niall taky. Přitom jsme se líbali a do polibků vzdychali.

Párkrát to ještě v Niallově penise zacukalo.

Unaveně, zřízeně, zničeně a zároveň tak šťastný. Přesně takhle jsme se oba dva cítili.

"Miluju tě." - "Miluju tě." Řekli jsme oba nastejno. Nasucho jsem polkl a posadil se. Niall se na mě potutelně usmíval.

"Co bys řekl na druhé kolo - ve sprše?" Chytil mě za ruku a vytáhl na nohy. Doběhl se mnou do koupelny, strašidel jsme se už nebáli…

Zavřel za námi sprchu a natlačil mě na zeď. Pustil vodu a líbal mě. Vášnivě a tvrdě. Uměl být i něžný, ale tohle bylo… dokonalé.

Už se mi zase postavil. Niall si toho všiml, byl na tom stejně.

Přejel mi prstem přes obličej, krk, břicho a nakonec okolo mého penisu pevně obemkl své prsty. Sykl jsem vzrušením.

Klekl si přede mě a vzal můj penis do úst. Pozoroval jsem blonďáčka, jak si sám dělá dobře a vzrušeně jsem sténal. Už to na mě zase šlo. Cítil jsem, že už budu blízko.

"Už, Nialle!" Vyhrkl jsem a vyvrcholil jsem. Niall všechno spolykal. Pak mě začal líbat, dal mi ochutnat kousek mě.

"Teď ty…" Sykl jsem a začal jsem ho uspokojovat. Nejdřív rukou, jemně jsem ho osahával, jako kdyby to byla socha, která se musí opracovat a pak ho vložil do úst. Začal jsem pohybovat hlavou nahoru-dolu stejným tempem, teprve až potom, co jsem cítil jak se Niallovi zasekává dech a snaží se sám sebe nechat klidným, jsem přidal. A bylo to tu. Niall dosáhl orgasmu a sladce se při tom usmíval.

Svezl se podél zdi a zhluboka oddychoval. Vzal jsem sprchu a mého roztomilého a vyčerpaného blonďáčka umyl. Neodpustil jsem si pár pohlazení a polibků. Byl dokonalý.

Spát jsme šli k ránu. Niall se ke mně přitulil a jemně, zlehka mi přejížděl bříškem ukazováčku přes moje břicho.

"Dobrou noc, lásko." Zašeptal jsem a ucítil, jak se vedle mě Nialler spokojeně zavrtěl a objal mě okolo pasu.

Byl jsem si jistý, že ho nikdy nesmím ztratit.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama